Rejestracja Pobierz grę


Stronghold Kingdoms

Inne

Wprowadzenie

Rynek gier online z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Internauci siadają przed ekranami swoich komputerów, w zaciszach własnych czterech ścian i konkurują z rywalami z całego świata, tworząc i rozwijając wirtualne podmioty walczące ze sobą na wielu polach. Najpopularniejsze wśród gier online są te karciane, logiczne, słowne oraz batalie i strategie. Te ostatnie reprezentuje między innymi Stronghold Kingdoms, stworzone przez FireFly studios. Jest to strategia oparta na popularnej i cenionej Twierdzy, rozgrywana w czasie rzeczywistym.

wioska

W grze uczestniczy się online, a obsługuje się ją z poziomu przeglądarki internetowej. Dostęp do niej jest darmowy, choć graczom udostępnia się możliwość zakupu dodatków i rozszerzeń, za uiszczeniem dobrowolnej opłaty do administratorów i właścicieli platformy. Stronghold Kingdoms przenosi Internautów do czasów Średniowiecznego feudalizmu, w których muszą się odnaleźć, budując i rozwijając własną twierdzę.

Baza klanu

Zadaniem graczy jest utrzymać posiadany zamek w jak najlepszej kondycji i zapewnić rozwój królestwa, czyli jak najlepiej nim zarządzać. Co to oznacza? Trzeba między innymi zapewniać stały dostęp niezbędnych zasobów (znajdując je, wykradając lub handlując nimi z przeciwnikami), dbać o zadowolenie społeczeństwa (organizując przyjęcia, bankiety lub wygrywając bitwy), czy też rozwijać armię i wojsko, aby zapewnić sobie niepodległość lub wyjść na podbój innych twierdz.
Co więcej, należy zająć się właściwą dyplomacją i polityką oraz rozwojem ekonomicznym królestwa. Zamek gracza może specjalizować się w jednej lub kilku z dziedzin, na przykład handlu, szpiegostwie, walce lub dyplomacji.

Drzewko technologiczne

Doświadczenie i poziom osoby grającej odbijają się w tak zwanych punktach honoru. Osiągnięcie ich wysokiego poziomu gwarantuje większe poważanie wśród graczy i szansę na korzystniejsze ceny w handlu, zawarcie interesującego sojuszu lub… stanie się atrakcyjnym celem podbojowym innych graczy.

Stronghold Kingdoms to strategia ucząca podejmowania szybkich decyzji. Pomaga również wykształcić umiejętności związane z planowaniem, myśleniem strategicznym oraz analizowaniem sytuacji i rozwiązywaniem problemów. Może stać się doskonałą szkołą współpracy, rozwoju i handlu.

To bardzo ciekawa gra, dla małych i dużych. Potrafi wiele nauczyć i dostarczyć ogromnej dawki rozrywki. Jest ciekawą propozycją dla wszystkich poszukujących dobrej, emocjonującej gry strategicznej online!